Kreativní box

🎨 4 – 5 druhů tvoření
🎨 tvoření jsou tématické k aktuálnímu měsíci
🎨 1. box vždy obsahuje veškeré výtvarné potřeby (které budete během dalších tvoření potřebovat)
🌈 Všechna tvoření obsahují i návod (fantazii se však meze nekladou)
🎁 DÁREK

Box je vhodný děti od 3 let do cca 9 let. Menší děti budou potřebovat Vaši asistenci a dohled během celého procesu. Boxy obsahují malé části a nůžky.

Měsíční předplatné:

  • 1. box je za 599,- Kč (obsahuje navíc veškeré výtvarné potřeby
  • následující boxy jsou již měsíčně za 499,- Kč

3. měsíční předplatné:

  • cena 1497,- Kč (3 x 499,- Kč)
  • výtvarné potřeby jsou ZDARMA

V 1. objednaném boxu naleznete veškeré výtvarné potřeby, které budete v průběhu potřebovat. Jednotlivé potřeby lze objednat i na našem e-shopu. Výtvarné potřeby by měly vydržet cca na 6 měsíců tvoření ( krom temper, tam je spotřeba dle zručnosti dítěte).

Objednávka

Měsíční předplatné funguje na principu automatické obnovy každý měsíc. Při objednání 1. balíčku se Vám k tomu dni následujícího měsíce obnoví platba na další kreativní box. Automatické předplatné je možné v průběhu zrušit.

V tomto případě se Vám ztrhne platba za 3 měsíce najednou. Výhoda tohoto balíčku je v tom, že výtvarné potřeby (které dorazí v 1. balíčku) máte ZDARMA.

Momentálně je lhůta odeslání objednávky do 7 pracovních dní. Následně je doručena přepravní společností Vámi vybranou. Vždy obdržíte email s tracking číslem, kde vidíte momentální polohu Vašeho balíčku.

Reklamace

Připravte si číslo objednávky a kontaktujte nás na emailu info@emmaslife.cz, kde s Vámi vyřešíme vše potřebné. Přes sociální sítě prosím nepište, opravdu je těžké vše dohledat.

Spolupráce

Maminky a tatínky na spolupráci si vybíráme. Pokud máte víc jak 10 000 aktivních sledujících na sociálních sítích, kontaktujte nás na emailu info@emmaslife.cz s nabídkou a účtem IG a FB. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme se podrobněji.

Bohužel není možné navázat spolupráci s každým, proto si v tomto necháváme volnou ruku a vybíráme si nejem podle počtu sledujících, ale i podle cílové skupiny a nějakých osobních sympatií.