Interaktivní kostička

Z čeho je kostička vyrobená?

Kostička je 8 cm veliká. Používáme pouze ryze české látky nebo metráž vyrobenou v EU s atestem kvality pro děti, součástí kostičky jsou speciální plastová kousátka pro děti do 3 let a bavlněné stuhy. Kostička je vyplněná hypoalergenní výplní PES a ukrývá v sobě jednu rolničku a šustící látku.

Od kolika let je kostička vhodná pro děti?

Kostička je vhodná pro děti od narození. Neobsahuje žádné korálky a kousátka menší než 2 cm, tudíž je zcela bezpečná a dítě nemůže nic omylem vdechnout.

Lze kostičku prát v pračce?

ANO, ale je třeba dbát na správný postup. Kostičku perte max. na 30 °C, po vyprání ji hezky srovnejte do správného tvaru. V žádném případě kostičku NESUŠIT v sušičce!

Objednávka

Máte i jiné látky než jsou na webových stránkách?

Bohužel ne. Na webových stránkách naleznete vždy nejaktuálnější vzorníky látek a komponentů.

Zadávala jsem platbu online a platba neproběhla.

V tomto případě nás kontaktujte na emailu info@140.82.34.151 a pošleme Vám nový odkaz na online platbu.

Za jak dlouho bude objednávka vyřízena?

Momentálně je lhůta odeslání objednávky do 14ti pracovních dní. Následně je doručena přepravní společností Vámi vybranou. Vždy obdržíte email s tracking číslem, kde vidíte momentální polohu Vašeho balíčku.

Reklamace

Zásilka přišla, ale něco je jinak...

Připravte si číslo objednávky a kontaktujte nás na emailu info@140.82.34.151, kde s Vámi vyřešíme vše potřebné. Přes sociální sítě prosím nepište, opravdu je těžké vše dohledat.

Spolupráce

Je možné s námi navázat spolupráci?

Maminky a tatínky na spolupráci si vybíráme. Pokud máte víc jak 5.000 aktivních sledujících na sociálních sítích, kontaktujte nás na emailu info@140.82.34.151 s nabídkou a účtem IG a FB. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme se podrobněji.

Bohužel není možné navázat spolupráci s každým, proto si v tomto necháváme volnou ruku a vybíráme si nejem podle počtu sledujících, ale i podle cílové skupiny a nějakých osobních sympatií.