Interaktivní kostička

Z čeho je kostička vyrobená?

Kostička je 8 cm veliká. Používáme pouze ryze české látky nebo metráž vyrobenou v EU s atestem kvality pro děti, součástí kostičky jsou speciální plastová kousátka pro děti do 3 let a bavlněné stuhy. Kostička je vyplněná hypoalergenní výplní PES a ukrývá v sobě jednu rolničku a šustící látku.

Od kolika let je kostička vhodná pro děti?

Kostička je vhodná pro děti od narození. Neobsahuje žádné korálky a kousátka menší než 2 cm, tudíž je zcela bezpečná a dítě nemůže nic omylem vdechnout.

Lze kostičku prát v pračce?

ANO, ale je třeba dbát na správný postup. Kostičku perte max. na 30 °C, po vyprání ji hezky srovnejte do správného tvaru. V žádném případě kostičku NESUŠIT v sušičce!

Objednávka

Máte i jiné látky než jsou na webových stránkách?

Bohužel ne. Na webových stránkách naleznete vždy nejaktuálnější vzorníky látek a komponentů.

Zadávala jsem platbu online a platba neproběhla.

V tomto případě nás kontaktujte na emailu info@emmaslife.cz a pošleme Vám nový odkaz na online platbu.

Za jak dlouho bude objednávka vyřízena?

Momentálně je lhůta odeslání objednávky do 7 pracovních dní. Následně je doručena přepravní společností Vámi vybranou. Vždy obdržíte email s tracking číslem, kde vidíte momentální polohu Vašeho balíčku.

Reklamace

Zásilka přišla, ale něco je jinak...

Připravte si číslo objednávky a kontaktujte nás na emailu info@emmaslife.cz, kde s Vámi vyřešíme vše potřebné. Přes sociální sítě prosím nepište, opravdu je těžké vše dohledat.

Spolupráce

Je možné s námi navázat spolupráci?

Maminky a tatínky na spolupráci si vybíráme. Pokud máte víc jak 5 000 aktivních sledujících na sociálních sítích, kontaktujte nás na emailu info@emmaslife.cz s nabídkou a účtem IG a FB. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme se podrobněji.

Bohužel není možné navázat spolupráci s každým, proto si v tomto necháváme volnou ruku a vybíráme si nejem podle počtu sledujících, ale i podle cílové skupiny a nějakých osobních sympatií.